ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 16119010
nr 1611 9010
Leksaker
2 st, Plåt, Japan, 1960-tal. "Space patrol X-11 & Jetspeed", Längd: 21-44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:37:14
450 kr
Leksaker
Kondition: slitage, skador
nr 1611 9010
Leksaker
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 8 april 2024 |